Müşteri Hizmetleri

Gizlilik İlkeleri

Brother olarak sitemize üye olurken vermiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin gizliliği bizler için her şeyden daha önemlidir.

Bu nedenle e-posta adresiniz hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklanmaz ve kullanılmaz. Ancak, www.brotherkampanya.com adresine üye olurken kabul ettiğiniz Üyelik Sözleşmesi ile birlikte “Kampanya ve güncel haberlere ilişkin SMS ve e-posta yoluyla bilgilendirilmek istiyorum.” kutusunu işaretlemeniz halinde, belirli dönemlerde www.brotherkampanya.com internet sitesi ile ilgili tanıtım ve kampanya haberleri gönderilmek amacıyla, bilgileriniz süresiz olarak ve her şekilde sadece www.brotherkampanya.com tarafından kullanılabilir, devredilebilir, başka şekillerde işlenebilir, yurt dışına gönderilebilir, üçüncü taraf konumundaki hizmet sağlayıcılarına ulaştırılabilir ve işlenebilir kılabilir.

Tarafımıza ilettiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, açık onayınız alınmadıkça diğer üyelerle paylaşılmaz. Bu bilgiler ancak müşteri profili belirlemek amacıyla anonim bir şekilde kullanılabilecektir.

Üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler sadece üyenin bizzat kendisi tarafından değiştirilebilir. Brother ya da başka bir üyenin üye bilgilerine ulaşması veya bunları değiştirmesi mümkün değildir. Ancak Brother tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin alınmasına rağmen, www.brotherkampanya.com’a ve sisteme yapılan siber saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda Brother’ın, bilgi güvenliği önlemlerine ilişkin gerekli özeni göstermesi kaydıyla, herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır. Bunun yanında nihai güvenliğin sağlanması için, kendi virüs koruma sisteminizi tedarik etmeniz ve gerekli korunmayı sağlamanız gerekmektedir.

Brother kişisel bilgilerinizi (a) yasal gereklere uygun hareket etmek veya Brother’a tebliğ edilen yasal işlemlere uymak ve (b) Brother ve www.brotherkampanya.com web sitesi haklarını ve mülkiyetini korumak ve savunmak için gerekli olduğuna iyi niyetle kanaat getirdiği hallerde ve ancak kişisel verileriniz bu şekilde paylaşılmasına ilişkin açık rızanızın alınması halinde açıklayabilir.

Ayrıca kişisel bilgileriniz, kanunla yetkili kılınan mercilerin talebi hariç olmak üzere gerçek ve tüzel üçüncü kişilere açıklanmayacaktır.

Kişisel bilgileriniz ve/veya yasal mevzuat çerçevesinde siteye erişmek için kullandığınız internet servis sağlayıcısının adı ve internet protokol (IP) adresiniz, siteye eriştiğiniz tarih ve saat, sitede bulunulan sırada eriştiğiniz sayfalar ve siteye doğrudan bağlanmanızı sağlayan web sitesinin internet adresi gibi birtakım bilgiler www.brotherkampanya.com sitesinin kullanımının amaçları doğrultusunda iyileştirmek ya da kullanıcıların ve üyelerin önerdiği amaçlara uygun olarak daha iyi hizmet verebilmek amacıyla, toplanabilir, kullanılabilir, devredilebilir, başka şekillerde işlenebilir, yurtdışına gönderilebilir, üçüncü taraf konumundaki hizmet sağlayıcılarına ve Brother için veya onun adına davranan üçüncü kişilere veya Brother’ın iş ortaklarına ulaştırılabilir ve işlenebilir kılınabilir. Ancak tüm bu işlemler anonim bir şekilde gerçekleştirilecektir.

Ayrıca, www.brotherkampanya.com tarafından site dâhilinde düzenlenen periyodik anketlerden elde edilen bilgiler ve üyelerin kişisel bilgileri, anonim bir şekilde olmak kaydı ile doğrudan reklam, tanıtım, pazarlama yapmak, istatistiksel analiz yapmak veya veritabanı oluşturmak amacıyla ya da benzeri amaçlarla toplanabilir, kullanılabilir, devredilebilir, başka şekillerde işlenebilir, yurtdışına gönderilebilir, üçüncü taraf konumundaki hizmet sağlayıcılarına ve Brother için veya onun adına davranan üçüncü kişilere veya Brother’ın iş ortaklarına ulaştırılabilir ve işlenebilir kılınabilir.

İstediğiniz zaman bilgilerin nasıl ve ne şekilde kullanıldığına ilişkin bilgi talep edebilirsiniz. Brother olarak söz konusu talebinize makul sürede cevap veriyor olacağız. Ayrıca istediğiz zaman bilgilerinin silinmesini ve bir daha kullanılmamasını www.brotherkampanya.com internet sitesinde bulunan iletişim formunu doldurarak talep edebilirsiniz.

 

Copyright © 2018 Brother International (GULF) FZE Türkiye